Parkeri F11 hüdraulikamootori seeria töörõhk on kuni 420 bar (6100 psi) ja kiirus kuni 14 000 p/min. F11 mootor on töökindel konstruktsioon ja sobib paljudeks rakendusteks nii avatud kui ka suletud ahelaga. Suurused 5-19 cm³.
| Korpuse materjal: | Malmist |
| Drain Option: | Jah |
| Charge Pump Included: | Ei |
| Vooluahela tee: | Avatud |
| Konfiguratsioon: | Üksik |
| Juhtimismeetod: | Ei |
| Energy Recovery Capability: | Jah |
| Filter Included: | NO |
| Hüdrovedeliku tüüp: | Standard Hydraulic Fluids |
| Maximum Displacement: | 19 cm3/rev, 1.16 inch3/rev |
| Maximum Flow Rate: | 17.56 gal/min, 66.5 L/min |
| Maksimaalne vedeliku temperatuur: | 115 °C, 239 °F |
| Minimaalne vedeliku temperatuur: | -40 °F |
| Maximum Noise Level: | 80 dBA |
| Maksimaalne töörõhk: | 420 bar, 6090 psi |
| Radial Load Capacity: | 400 kg, 880 lb |
| Maximum Operating Speed: | 14000 RPM |
| Maximum Kinematic Viscosity: | 1000 cSt, 4664 SUS |
| Minimum Kinematic Viscosity: | 8 cSt, 37.3 SUS |
| Kaal: | 11 kg Max., 24.2 lb Max. |
| Media: | Hydraulic, Hydraulic Fluids |
| Mounting Option: | SAE, ISO, CETOP, CARTRIDGE |
| Port Connection: | SAE, ISO, BSPP |
| Pordi tüüp: | Straight Threaded |
| Pordi asukoht: | Rear Ports |
| Pump Type: | Piston, Fixed |
| Pöörlemissuund: | Clockwise, Counter Clockwise, Bi-Rotational |
| Sensor Type: | Speed, Rotation |
| Võlli tüüp: | SAE, ISO |
| Thru-Drive Capability: | Ei |