Parkeri F1 hüdraulilise veoauto mootori seeria töörõhk on kuni 350 bar (5000 psi) ja kiirus kuni 3000 p/min. F1 mootoril on töökindel konstruktsioon, mis tagab vooluahela töökindluse kõige nõudlikumates veoauto rakendustes, suurused 25-121 cm³.
| Nihe: | 1.5 to 7.4 inch3/rev, Up to 121, up to 121 |
| Maksimaalne töörõhk: | 350 bar, 5000 psi |
| Pöörlemissuund: | Kahepoolne |
| Kaal: | 8.5 to 12.5 kg, 18.7 to 27.5 lb |
| Võlli tüüp: | Spline |
| Shaft Diameter: | DIN 5462 B8*32*36 |
| Flange Size: | DIN 5462 ISO 4-Bolt |
| Pordi tüüp: | ISO with BSP |
| Operating Pressure: | up to 350 bar |
| Töökiirus: | up to 3000 RPM |