Parkeri malmist mootori PGM620 seeria fikseeritud nihutusvõimega hammasrataste mootor pakub kõrget jõudlust ja suurt tihedust tänu kahetükilisele malmist konstruktsioonile.
| Korpuse materjal: | Malmist |
| Vooluahela tee: | Avatud |
| Konfiguratsioon: | Üksik |
| Juhtimismeetod: | Konsultige Parkeriga |
| Filtri tõhususe reiting: | According to ISO 4406 Cl. 19/17/13 |
| Hüdrovedeliku tüüp: | Standardsed hüdrovedelikud, fosfaatester, vesi-glükool, biolagunevad |
| Maksimaalne vedeliku temperatuur: | 80 °C |
| Minimaalne vedeliku temperatuur: | -20 °C |
| Maksimaalne töörõhk: | 275 bar |
| Kaal: | 13 kg Max. |
| Nihe: | 16 to 52 cm3/rev (Motor) |
| Mootori tüüp: | Fikseeritud |
| Kinnitusviis: | SAE B 2-Bolt, Rectangular |
| Pordi tüüp: | BSP Thread |
| Pordi asukoht: | Side Ports, Rear Ports |
| Pöörlemissuund: | Kahepoolne |
| Võlli tüüp: | SAE B Splined, Taper Key |
| Töökiirus: | 500 to 3500 RPM |
| Tehnoloogia: | Hammasratas |