Parkeri malmist mootori PGM640 seeria fikseeritud nihutusvõimega hammasrataste mootor pakub kõrget jõudlust ja suurt tihedust tänu kahetükilisele malmist konstruktsioonile.
| Korpuse materjal: | Malmist |
| Vooluahela tee: | Avatud |
| Konfiguratsioon: | Üksik |
| Juhtimismeetod: | Konsultige Parkeriga |
| Filtri tõhususe reiting: | According to ISO 4406 Cl. 19/17/13 |
| Hüdrovedeliku tüüp: | Standardsed hüdrovedelikud, fosfaatester, vesi-glükool, biolagunevad |
| Maksimaalne vedeliku temperatuur: | 80 °C |
| Minimaalne vedeliku temperatuur: | -20 °C |
| Maksimaalne töörõhk: | 310 bar |
| Kaal: | 25 kg Max. |
| Nihe: | 40 to 80 cm3/rev (Motor) |
| Mootori tüüp: | Fikseeritud |
| Kinnitusviis: | SAE B/C 2-Bolt, SAE B/C 4-Bolt |
| Pordi tüüp: | Metric Split Flange, BSP Thread |
| Pordi asukoht: | Side Ports, Rear Ports |
| Pöörlemissuund: | Kahepoolne |
| Võlli tüüp: | SAE B Splined, SAE BB Splined, SAE CSplined |
| Töökiirus: | 500 to 3000 RPM |
| Tehnoloogia: | Hammasratas |