Parkeri F12 hidraulinio variklio serijos darbinis slėgis siekia iki 500 bar (7250 psi), o greitis iki 7300 aps./min. F12 variklis yra patikimos konstrukcijos ir gali būti naudojamas daugelyje taikymų tiek atvirose, tiek uždarose grandinėse.
| Korpuso medžiaga: | Ketus |
| Drain Option: | Taip |
| Charge Pump Included: | Ne |
| Grandinės kelias: | Atviras |
| Konfigūracija: | Viengubas |
| Valdymo metodas: | Ne |
| Energy Recovery Capability: | Taip |
| Filter Included: | NO |
| Hidraulinio skysčio tipas: | Standard Hydraulic Fluids |
| Maximum Displacement: | 242 cm3/rev, 14.76 inch3/rev |
| Maximum Flow Rate: | 95.83 gal/min, 363 L/min |
| Maksimali skysčio temperatūra: | 115 °C, 239 °F |
| Minimali skysčio temperatūra: | -40 °C, -40 °F |
| Maximum Noise Level: | 88 dBA |
| Maksimalus darbinis slėgis: | 500 bar, 7250 psi |
| Radial Load Capacity: | 1900 kg, 4180 lb |
| Maximum Operating Speed: | 7300 RPM |
| Maximum Kinematic Viscosity: | 1000 cSt, 4664 SUS |
| Minimum Kinematic Viscosity: | 8 cSt, 37.3 SUS |
| Svoris: | 77 kg Max., 77 kg Max., 169.4 lb Max. |
| Media: | Hydraulic, Hydraulic Fluids |
| Mounting Option: | SAE, ISO, CETOP, CARTRIDGE |
| Port Connection: | SAE, ISO, BSPP |
| Jungties tipas: | Flange |
| Jungties vieta: | Side Ports, Rear Ports, Opposing Ports, Configurable |
| Pump Type: | Piston, Fixed |
| Sukimosi kryptis: | Clockwise, Counter Clockwise, Bi-Rotational |
| Sensor Type: | Speed, Rotation |
| Veleno tipas: | SAE, ISO |
| Thru-Drive Capability: | Ne |