Parkeri F11 hidraulinio variklio serijos darbinis slėgis siekia iki 420 bar (6100 psi), o greitis iki 14 000 aps./min. F11 variklis yra patikimos konstrukcijos ir gali būti naudojamas daugelyje taikymų tiek atvirose, tiek uždarose grandinėse. Dyčį nuo 5 iki 19 cm³.
| Korpuso medžiaga: | Ketus |
| Drain Option: | Taip |
| Charge Pump Included: | Ne |
| Grandinės kelias: | Atviras |
| Konfigūracija: | Viengubas |
| Valdymo metodas: | Ne |
| Energy Recovery Capability: | Taip |
| Filter Included: | NO |
| Hidraulinio skysčio tipas: | Standard Hydraulic Fluids |
| Maximum Displacement: | 19 cm3/rev, 1.16 inch3/rev |
| Maximum Flow Rate: | 17.56 gal/min, 66.5 L/min |
| Maksimali skysčio temperatūra: | 115 °C, 239 °F |
| Minimali skysčio temperatūra: | -40 °F |
| Maximum Noise Level: | 80 dBA |
| Maksimalus darbinis slėgis: | 420 bar, 6090 psi |
| Radial Load Capacity: | 400 kg, 880 lb |
| Maximum Operating Speed: | 14000 RPM |
| Maximum Kinematic Viscosity: | 1000 cSt, 4664 SUS |
| Minimum Kinematic Viscosity: | 8 cSt, 37.3 SUS |
| Svoris: | 11 kg Max., 24.2 lb Max. |
| Media: | Hydraulic, Hydraulic Fluids |
| Mounting Option: | SAE, ISO, CETOP, CARTRIDGE |
| Port Connection: | SAE, ISO, BSPP |
| Jungties tipas: | Straight Threaded |
| Jungties vieta: | Rear Ports |
| Pump Type: | Piston, Fixed |
| Sukimosi kryptis: | Clockwise, Counter Clockwise, Bi-Rotational |
| Sensor Type: | Speed, Rotation |
| Veleno tipas: | SAE, ISO |
| Thru-Drive Capability: | Ne |