Parkeri F1 hidraulinio sunkvežimio variklio serijos darbinis slėgis siekia iki 350 bar (5000 psi), o greitis iki 3000 aps./min. F1 variklis turi patikimos konstrukcijos, kuri užtikrina grandinės patikimumą reikliausioms sunkvežimio taikymams, dyčį nuo 25 iki 121 cm³.
| Poslinkis: | 1.5 to 7.4 inch3/rev, Up to 121, up to 121 |
| Maksimalus darbinis slėgis: | 350 bar, 5000 psi |
| Sukimosi kryptis: | Dvikryptis |
| Svoris: | 8.5 to 12.5 kg, 18.7 to 27.5 lb |
| Veleno tipas: | Spline |
| Shaft Diameter: | DIN 5462 B8*32*36 |
| Flange Size: | DIN 5462 ISO 4-Bolt |
| Jungties tipas: | ISO with BSP |
| Operating Pressure: | up to 350 bar |
| Darbinis greitis: | up to 3000 RPM |