Parkeri ketinių variklių PGM640 serijos fiksuoto poslinkio krumpliaratinis variklis pasižymi aukštu efektyvumu ir dideliu galios tankiu dėl dviejų dalių ketinės konstrukcijos.
| Korpuso medžiaga: | Ketus |
| Grandinės kelias: | Atviras |
| Konfigūracija: | Viengubas |
| Valdymo metodas: | Pasitarkite su Parker |
| Filtro efektyvumo įvertinimas: | According to ISO 4406 Cl. 19/17/13 |
| Hidraulinio skysčio tipas: | Standartiniai hidrauliniai skysčiai, fosfato esteriai, vandens-glikolio mišinys, biologiškai skaidūs |
| Maksimali skysčio temperatūra: | 80 °C |
| Minimali skysčio temperatūra: | -20 °C |
| Maksimalus darbinis slėgis: | 310 bar |
| Svoris: | 25 kg Max. |
| Poslinkis: | 40 to 80 cm3/rev (Motor) |
| Variklio tipas: | Fiksuotas |
| Tvirtinimo tipas: | SAE B/C 2-Bolt, SAE B/C 4-Bolt |
| Jungties tipas: | Metric Split Flange, BSP Thread |
| Jungties vieta: | Side Ports, Rear Ports |
| Sukimosi kryptis: | Dvikryptis |
| Veleno tipas: | SAE B Splined, SAE BB Splined, SAE CSplined |
| Darbinis greitis: | 500 to 3000 RPM |
| Technologija: | Krumpliaratis |